O společnosti

Ramico s.r.o.

Naše společnost Ramico založena v roce 1994 se specializuje na opravy a rekonstrukce všech typů střech a střešních krytin (klempířství, pokrývačství, izolatérství, truhlářství), na izolace proti vodě a vlhkosti, na stavební práce ve výškách, na opravy a revize hromosvodových zařízení a další řemesla spojená se střešním pláštěm (zednictví, zámečnictví).

Jménem naší Ramico společnosti Vás múžeme ubezpečit, že tým našich profesionálních, ochotných a dlouholetých pracovníků udělá vše pro Vaši spokojenost. Naše dlouhodobé zkušenosti v oboru, pravidelné školení nových technologických postupů a materiálů Vám jsou zárukou prvotřídní kvality našich služeb.

Daniela Děkanová

Jednatelka společnosti

Účetnictví, Daně, Personalistika

Radek Mikšík

Zakladatel a společník

manager jakosti, historické metody krytí

Michal Šefr

Jednatel Společnosti

atypické klempířské práce, manager jakosti

Proč si vybrat společnost Ramico ?

Naší hlavní prioritou je stálý a spokojený zákazník, který je a bude vždy na prvním místě. Profesionální práce a nejvyší kvalita našich služeb je pro nás to nejdůležitější.

Nejlepší firma Prahy 7

Ramico v letech 2010, 2011, 2012, 2013 a 2014 zvítězilo v anketě Hobuletu o nejlepší firmu Prahy 7.

Dlouholeté zkušenosti

Společnost Ramico byla založena v květnu 1994 a již 3. desetiletí úspěšně působí na stavebním trhu.

Záruka kvality

Ramico má od roku 2004 certifikovaný systém managmentu kvality dle normy ISO 9001:2001 (ČSN EN ISO 9001:2001).

Učňovské středisko

Ramico je smluvním partnerem Střední odborné školy stavební a zahradnické, Praha 9, Učňovská 1. V rámci spolupráce v naší společnosti absolvují studenti oboru klempíř / 23-55.H/01 / odborný výcvik.

Profesní kvalita

Společnost Ramico byla v roce 1995 zakládajícím členem Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů a je členem Hospodáské komory ČR.

Bezpečnost

Ramico považuje bezpečnost práce za svou zákldní prioritu. Proto má od roku 2004 certifikovaný systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, dle normy OHSAS 18001-1999.

Top Czech Quality

Naše společnost obdržela 14.10. 2010 z rukou ministra pro místní rozvoj Ing. Kamila Jankovského cerifikát Top Czech Quality.

Rating CESR

Společnost Ramico je držitelem hodnocení A+ (Nadprůměrně stabilní subjet se zanedbatelnou mírou rizika) od CESR (Czech Economic Subject Rating).

Rating CCB

Společnost Ramico je držitelem hodnocení A (Společnost výrazně převyšuje srovnatelné MSP. Jeho podnikání je finančně velmi stabilní a okolí dává dobré předpoklady budoucího vývoje. Schopnost dostát svým závazkům je velmi vysoká.) od CCB (Czech Credit Bureau, a.s.).